Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації інформує

На Хмельниччині обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, до складу якого входять 26 місцевих штабів в містах та районах області,  працює в цілодобовому режимі.

В області розгорнуто 3 тимчасових пункти прийому хворих на базі лікувальних закладів першої хвилі : КНП «Хмельницька міська інфекційна лікарня» м. Хмельницький, КНП «Дунаєвецька ЦРЛ» м. Дунаївці, КНП «Славутська ЦРЛ» м. Славута.

Щоденно проводяться профілактичні та протиепідемічні заходи: поточна дезінфекція транспорту, залізничних вокзалів, торгівельних центрів, в тому числі супермаркетів, закладів громадського харчування, ринків, аптек, закладів охорони здоров’я.

Для здійснення санітарного контролю за транспортними засобами  на території області розгорнуто 12 відповідних пунктів на кордонах із Чернівецькою, Тернопільською та Рівненською областей до яких залучено працівників Національної поліції, ДСНС, Держпродспоживслужби, медичної служби. Протягом останньої доби перевірено 1206 транспортних засобів та 2037 осіб, які в них перебували.

Щоденно здійснюється контроль за станом здоров’я громадян, що знаходяться в самоізоляції та на обсервації,  та за дотриманням ними карантинного режиму. Щоденно двічі на добу проводиться оповіщення населення за допомогою сигнально-гучномовних пристроїв щодо необхідності дотримання карантину та протиепідемічних заходів. Проведено робочі зустрічі з керівниками релігійних громад  з рекомендаціями утриматись від відправлення колективних (більше 10 вірян) релігійних культів і ритуальних обрядів.

Здійснюються  профілактичні заходи щодо додержання вимог карантину при перевезенні пасажирів. Ведеться робота щодо забезпечення постачання аптек області захисними масками, засобами дезінфекції. Антимонопольний комітет відслідковує цінову ситуацію в торговельній мережі.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації