Продовжується робота над покращенням забезпечення лікарень Хмельниччини

Сьогодні заступниця голови адміністрації Оксана Ситницька провела черговий брифінг щодо оперативної інформації про поширення коронавірусної інфекції на теренах області.


1

“З кожним днем ми спостерігаємо ситуацію щодо збільшення захворюваності на цю недугу. Про це свідчать як всесвітні статистичні дані, так і дані по Україні. Тому ми маємо вживати усіх необхідних заходів для того, щоб запобігти поширенню цього захворювання,” – сказала Оксана Анатоліївна.

Посадовиця повідомила, що станом на 14.00 год. в області зафіксовано 7 підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, підозр також 7. Щодо стану хворих, то 2 осіб знаходяться в стабільно тяжкому стані, в інших – стабільний стан середньої тяжкості.


1

Заступниця голови відмітила, що продовжується робота над покращенням медичного забезпечення лікарень Хмельниччини. Зокрема, на сьогоднішній день за підтримки Офісу Президента та соціально-відповідального бізнесу передано області 31 комплект ПЛР-тестів для здійснення 2 976 тестувань, які будуть доставлені до Хмельницького лабораторного центру.

Також область отримала респіратори типу N95, які будуть розподілені між лікувальними закладами. Захисні окуляри прибули в кількості 1 248 шт., з них 500 шт. буде передано на швидку допомогу, 300 шт.- Хмельницькій інфекційній лікарні, по 224 шт. – Славутській ЦРЛ та Дунаєвецькій ЦРЛ.

Оксана Ситницька також закликала жителів області відповідально ставитися до впровадження карантинних заходів, по можливості залишатися в дома та не піддаватися паніці.

Будьте здорові! Бережіть себе і своїх близьких!


1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації