Роман Примуш провів онлайн-брифінг щодо ситуації з протидією поширенню COVID-19

Екстреною медичною допомогою за минулу добу було здійснено 410 виїздів, з них 2 – на випадки спричинені коронавірусною інфекцією.

Про це повідомив перший заступник голови адміністрації Роман Примуш на щоденному брифінгу для журналістів.


1

В області продовжують роботу 48 мобільних бригад, які здійснили 6 виїздів на відбір біоматеріалу в осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Також продовжується робота щодо профілактики дотримання карантинних режимів. Так, відповідними службами було здійснено 598 заходів в частині надання рекомендацій. За минулу добу складено 2 адміністративних протоколи за порушення правил карантину.

Окрім того, продовжується здійснення заходів дезінфекції в місцях можливих підозр на захворювання COVID-19 в районах області. Поряд з цим, відповідним розчином оброблено 156 км вулиць та доріг.

Посадовець наголосив, що наразі основні зусилля обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації спрямовані на належну роботу обсервацій на території області та забезпечення аптечної мережі засобами індивідуального захисту, які сьогодні є обов’язковими для населення. Принагідно інформуємо, що в області 3257 осіб перебувають на самоізоляції, з них 1706 ті, що перетнули кордон.

Роман Борисович закликав жителів області дотримуватися карантинних заходів, оскільки спостерігаються випадки нехтування цих правил. “Напередодні Великодніх свят особливо потрібно звернути увагу на дотриманні карантину, аби не наражати себе на інших людей на небезпеку”,- сказав перший заступник голови адміністрації.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації