Хмельницька інфекційна лікарня отримала чергову допомогу від благодійників

На першій лінії оборони перед невидимим, але небезпечним ворогом – коронавірусом – стоять медики. Саме від них залежить, чи вийде зупинити поширення цієї хвороби, та чи зможуть ті пацієнти, яким не вдалося уникнути захворювання, повернутися до своїх родин здоровими. Саме тому особливу увагу зараз приділяють саме захисту усіх працівників лікарень та покращенню матеріально-технічного забезпечення лікувальних закладів.


1

Обласна влада активно працює над тим, щоб в першу чергу усе необхідне було в Хмельницькій інфекційній лікарні, що наразі є основною госпітальною базою в області для пацієнтів з COVID-19, а також Дунаєвецькій та Славутській районних лікарнях, які визначені закладами першої хвилі. За останні місяці за рахунок різних джерел фінансування стан забезпечення цих медичних закладів значно покращився.

Чималий внесок у цю справу зробили представники соціально відповідального бізнесу, співпрацю з яким в області налагоджено завдяки ініціативі Офісу Президента. Одна з таких компаній  – ТОВ “Епіцентр К”. Її допомогу відчули практично усі лікувальні заклади області.


1

Днями чергову партію засобів медичного призначення та речей першої необхідності представники кампанії передали до Хмельницької інфекційної лікарні. Заклад отримав сучасний стерилізатор, 3 автоклави, 2 медичних відсмоктувачі, 100 захисних комбінезони, 10  багатофункціональних медичних ліжка, 35 бактерицидних опромінювачів та 70 бактерицидних ламп, 2 бойлери на 80л, а також 300 пляшок дезінфікатора для рук по 500 мл.

Як зауважив голова облдержадміністрації Дмитро Габінет, ситуація в області з поширенням коронавірусу наразі контрольована, і це дозволяє краще підготувати заклади до надання допомоги пацієнтам з COVID-19.


1

“Лікарні першої хвилі зараз забезпечені усім необхідним, але лише на певний проміжок часу, иому ми не маємо зупинятися. Сьогодні бачимо черговий крок взаємодії, співпраці влади та великого бізнесу: компанія “Епіцентр” передала лікарні дуже потрібні засоби. Це дозволить підвищити готовність наших медичних закладів до надання допомоги усім пацієнтам, які цього потребуватимуть”, – сказав очільник ОДА.


1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації