Про ситуацію із COVID-19 у Хмельницькій області станом на 9 квітня

На сьогодні у Хмельницькій області зафіксовано 15 хворих на коронавірусну інфекцію. Крім того, на дослідженні перебувають 12 підозр на COVID-19. У Хмельницькій інфекційній лікарні знаходяться 38 хворих, серед яких – 1 дитина. За добу шпиталізовано 6 осіб, 1 з них – з підозрою на коронавірусну інфекцію. Нині у закладі лікується 21 пацієнт з діагнозом «пневмонія» та 8 хворих на COVID-19 (4 з них – мешканці Хмельницького).

За попередню добу бригади екстреної медичної допомоги 2 рази виїжджали щодо підозри на COVID-19, в результаті 2 пацієнтів госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 17 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 7 виїздів, під час яких провели відбір 84 зразки біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції наразі знаходяться 3097 осіб, загалом з початку карантину – 6320. Спостереження за цими пацієнтами проводять медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Контроль за дотриманням громадянами самоізоляції уповноважені здійснювати працівники Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.