В області протестовано 178 медпрацівників методом ПЛР дослідження

Про це повідомив голова адміністрації Дмитро Габінет під час сьогоднішнього брифінгу щодо стану захворюваності пов’язаної з коронавірусною інфекцією на території області.

Голова адміністрації зазначив, що в області прийнято рішення про тестування осіб, які хворіють на пневмонію та медичного персоналу, який контактує з хворими. В цілому по області методом ПЛР дослідження було протестовано 321 особу, з них 178 медпрацівників.


1

Також Дмитро Анатолійович розповів, що за цей тиждень область отримала додатково тести для проведення ПЛР досліджень – 23 системи. Це дозволить провести біля 5 тис. досліджень.

Окрім того, надійшла чергова допомога від великого бізнесу, а саме “ЕпіцентрК”.  Придбано товарно матеріальних цінностей медичного призначення на загальну суму 561 тис.грн. для потреб Хмельницької інфекційної лікарні, Ярмолинецької, Городоцької та Шепетівської ЦРЛ.

Надійшла допомога і від “Хмельницькгаз”, який передав більше 600 захисних костюмів, що будуть передані для потреб первинної медичної допомоги.

Також область отримала 17 упаковок препарату “Плаквеніл”, який застосовують при важких та вкрай важких формах коронавірусної хвороби. За словами Дмитра Анатолійовича, з такою кількістю препарату можна буде провести 70 курсів лікування.

Серед іншого, очільник області відмітив, що продовжується робота з дезінфекції вулиць, щодня обробляється біля 300 км доріг в містах та районах області. Також триває робота і правоохоронних органів в частині дотримання карантинних заходів.

Напередодні Великодніх свят Дмитро Габінет звернувся до мешканців області з проханням залишатися у ці святкові дні в дома, аби не наражати на небезпеку себе та своїх близьких.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації