Відбулося засідання обласної комісії ТЕБ і НС

10 квітня в он-лайн режимі відбулося засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації. Провів його голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.


1

Посадовець зазначив, що випадки COVID-19, зареєстровані у Шепетівському та Хмельницькому районах, вимагають внесення коректив до Плану реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків на території Хмельницької області. Зокрема, Шепетівська ЦРЛ не включена до переліку закладів, які мають надавати допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, але ситуація склалася так, що наразі там лікується пацієнт з цим захворюванням. У зв’язку з цим, голова ОДА запропонував включити її до переліку закладів І хвилі, які мають приймати пацієнтів з COVID-19, зауваживши, що це рішення має на меті врегулювати питання, що стосуються медичних працівників, які задіяні у наданні допомоги хворому з коронавірусом, але це не означає, що до лікарні і надалі будуть транспортувати таких хворих.


1

Також у Хмельницькій районній лікарні було зареєстровано випадок COVID-19 у працівниці закладу, у зв’язку з чим він не зможе певний час приймати пацієнтів Хмельницької інфекційної лікарні з інфекційними хворобами, окрім COVID-19, як це було заплановано раніше. Дмитро Габінет повідомив, що цю функцію на себе зголосилися перебрати Хмельницька обласна, Хмельницька міська та Хмельницька обласна дитяча лікарні.

Таким чином комісія вирішила включити інфекційне відділення Шепетівської центральної районної лікарні до І етапу поетапної організації закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, визначених Планом реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків на території Хмельницької області.

Також прийнято рішення доповнити визначену Планом реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків на території Хмельницької області маршрутизацію пацієнтів з інфекційною патологією на І етапі такими лікувальними закладами: Хмельницька обласна лікарня, Хмельницька дитяча обласна лікарня та Хмельницька міська лікарня.


1

Ще одним питанням порядку денного засідання комісії було визначення переліку спеціалізованих закладів для організації обсервації (ізоляції) та території Хмельницької області, відповідно до оновлених вимог Кабінету Міністрів України. За результатами обговорення комісія затвердила 3 заклади для обсервації громадян із загальною кількістю 239 місць у Летичівському районі, Кам’янці-Подільському та Волочиську. Усі ці заклади відповідають вимогам та дозволяють проводити знезараження стічних вод.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації