Про ситуацію із COVID-19 у Хмельницькій області станом на 10.00 17 квітня

На сьогодні у Хмельницькій області зафіксовано 39 хворих на коронавірусну інфекцію: 14 осіб – з Хмельницького, 12 – з Чемеровецького району, 8 – з Шепетівського району, по 2 – з Городоцького та Хмельницького районів, та 1 – з Волочиського району. Від моменту виявлення захворювання на території нашої області зафіксовано вже 2 летальних випадки і 3 громадян одужали. На виписку готується ще одна пацієнтка. Крім того, на дослідженні перебувають 12 підозр на COVID-19.

За попередню добу бригада екстреної медичної допомоги 1 раз виїжджала щодо підозри на COVID-19, в результаті – пацієнта госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 22 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 6 виїздів, під час яких провели відбір 49 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції наразі перебувають 2118 осіб, загалом з початку карантину – 7915. Спостереження за цими пацієнтами здійснюють медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги, а контроль за дотриманням громадянами зобов’язань самоізоляції покладений на працівників Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.