Оксана Ситницька провела брифінг щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території області

Сьогодні під час щоденного брифінгу заступник голови адміністрації Оксана Ситницька проінформувала про поточну ситуацію в області щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію та заходи, які вживаються владою, аби унеможливити поширення цієї недуги.


1

Оксана Анатоліївна зазначила, що обласною комісією ТЕБ і НС прийнято рішення заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів усіх форм власності, окрім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям з 00.00 год. 19.04. до 24.00 год. 19.04.20 року.

Також рекомендовано органам місцевого самоврядування призупинити роботу відповідних суб’єктів господарювання та рекомендувати їм провести санітарно-протиепідемічні заходи, встановивши санітарний день в понеділок (20.04.2020). Поряд з цим, органам місцевого самоврядування рекомендовано спільно з  ГУ ДСНС в області протягом 19-20 квітня провести додаткові дезінфікуючі заходи обробки комунальних доріг, вулиць, зупинок громадського транспорту, тощо.

За словами заступниці голови, всі ці заходи здійснюються аби не допустити поширення коронавірусної інфекції в межах області, захистити населення від цього захворювання та максимально обмежити пересування людей в межах населених пунктів.

Окрім того, рекомендовано органам місцевого самоврядування в межах області максимально обмежити роботу громадського транспорту з 20.00 год. 17.04. до 24.00 год. 20.04.20 року з врахуванням забезпечення можливості довезеня, згідно відповідних графіків, медпрацівників та працівників підприємств критичної інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність  міст в цей період.

Закликаємо всіх і кожного максимально залишатися в дома, особливо у ці Великодні свята, щоб не наражати себе і своїх близьких на небезпеку!


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації