Медики ділилися досвідом протидії COVID-19

15 квітня в облдержадміністрації відбулася онлайн конференція фахівців-медиків, що задіяні у роботі із контролю за ситуацією із поширенням в області коронавірусної інфекції, починаючи з етапу виявлення та відбору проб, закінчуючи лікуванням хворих.


1

До участі в розмові долучилися керівники ЦПМСД та головні лікарі лікарень області. Досвідом, зауваженнями та корисною інформацією з ними ділилися фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА,  ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України”, Хмельницької інфекційної лікарні.

Під час спілкування медики обговорили питання дотримання вимог нормативних документів щодо відбору та транспортування проб для ПЛР-дослідження, встановлення кола контактних осіб, встановлення підозри на COVID-19 , протоколів лікування хворих та багатьох інших важливих питань.


1

Такі навчальні конференції в області організовуються регулярно, аби лікарі в умовах карантинних заходів могли підвищувати свою обізнаність в питаннях протидії коронавірусу та обмінюватися набутим досвідом.


1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації