До медзакладів області надійшла чергова партія засобів захисту та обладнання

Днями Хмельниччина отримала значну допомогу для медичних закладів області від держави. Вже декілька партій її розподілено між лікарнями області.


1

28 квітня чергову допомогу отримали у Хмельницькій інфекційній лікарні та Хмельницькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Передали їх лікарям голова облдержадміністрації Дмитро Габінет та народний депутат Микола Стефанчук. Всього на заклади передали 600 костюмів біозахисту різних видів, близько 2 тисяч респіраторів типу N95 (FFP2), одноразові бахіли. Вчора партію засобів індивідуального захисту, що надійшли в область в рамках державної поставки, отримала Славутська ЦРЛ.


1

Дмитро Габінет та Микола Стефанчук поспілкувалися з керівниками закладів щодо ситуації із наданням медичної допомоги мешканцям області, стану забезпечення медиків усім, що необхідно для їх роботи, обговорили проблемні питання, з якими лікарі стикаються в умовах епідемії.


1

Не менш вагомою є допомога від соціально відповідального бізнесу. Лише минулого тижня лікарні області отримали від його представників велику партію дуже важливого обладнання та засобів захисту. Так, Чемеровецька районна лікарня отримала апарат ШВЛ від підрозділу компанії «Астарта-Київ» ТОВ «Волочиськ-Агро».


1

Чергову партію допомоги надала компанія ТОВ “Епіцентр К” – сучасні монітори пацієнта, шприцеві насоси, дезинфікуючі рамки, велику кількість високоякісних багаторазових захисних костюмів та багато іншого. Не одну партію засобів індивідуального захисту для медиків передали представники компанії “Хмельницькгаз”. І це лише декілька прикладів.


1

Завдяки спільним зусиллям лише за останній місяць вдалося значно покращити рівень забезпечення наших лікарень як обладнанням, так і засобами захисту. Як зазначив голова ОДА, якщо на початку карантину наші медики були готові надавати допомогу десяткам хворих, то зараз готові за потреби зустрічати і декілька сотень хворих. Дмитро Габінет висловив сподівання, що ситуацію в області з поширенням коронавірусу вдасться втримати під контролем і такої кількості хворих лікувати не доведеться.


1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації