Ситуація з COVID-19 у Хмельницькій області станом на 10.00 20 травня

У Хмельницькій області додалося нових підтверджених випадків коронавірусної інфекції. На сьогодні зафіксовано вже 292 особи, котрі захворіли на COVID-19. 142 із них лікуються амбулаторно, 62 – перебувають у лікувальних закладах області, в тому числі 1 людина – на апараті штучної вентиляції легень. Від моменту виявлення захворювання на території Хмельниччини померли 9 громадян та одужали 79 людей.

За попередню добу (19 травня) бригади екстреної медичної допомоги 5 разів виїжджали щодо підозр на COVID-19 і 5 пацієнтів госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 10 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 39 виїздів, під час яких провели відбір 160 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції у Хмельницькій області наразі перебувають 1397 осіб. Спостереження за цими пацієнтами здійснюють медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги, а контроль за дотриманням громадянами зобов’язань самоізоляції покладений на працівників Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».