Під час робочої поїздки Дмитро Габінет передав нові Renault DUSTER двом амбулаторіям області

Сьогодні в рамках робочої поїздки голова адміністрації Дмитро Габінет відвідав ряд об’єктів у Славутському та Старокостянтинівському районах. Крім того, в с. Самчики Старокостянтинівського району та с. Красностав Славутського району передав ключі від легкових автомобілів Renault DUSTER dCi 110 4WD медичним працівникам Самчиківської та Красноставської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Для покращення доступності надання медичної допомоги та наближення лікарської допомоги сільським жителям для лікарів діючих амбулаторій в минулому році уже було передано 60 таких автомобілів. І тепер по такому автомобілю отримали Самчиківська та Красноставська АЗПСМ. Зазначимо, що  придбання та передання таких автомобілів, так само, як і будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини, здійснюється в рамках реалізації програми Президента України з розвитку сільської медицини.


1

Звертаючись зі словами вітання до присутніх, Дмитро Габінет висловив сподівання, що ці автомобілі слугуватимуть вірою і правдою передусім лікарям, які зможуть доїхати до найвіддаленіших куточків громади, щоб надати вчасно медичну допомогу. «Невдовзі буде здана в експлуатацію новозбудована амбулаторія, де кожен зможе скористатися усіма тими медичними послугами, які передбаченні. Це все є необхідним, тому що ми прекрасно розуміємо, що здоров’я це одне з тих надбань, яке ми маємо берегти. І тому, ми вручаємо цей автомобіль саме сьогодні, напередодні відзначення Дня медичного працівника», – сказав голова адміністрації.

Дмитро Анатолійович побажав усім міцного здоров’я, злагоди, миру, а медичному персоналу амбулаторії витримки, стійкості та гідної заробітної плати.


1

Нагадаємо, вартість автомобіля Renault DUSTER dCi 110 4WD становить 514,201 тис.грн. Він повністю відповідають критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини. Автомобілі повноприводні, з дизельним двигуном, що є дуже важливим саме для сільської місцевості, адже значно збільшує прохідність.

Принагідно зазначимо, що за програмою «Доступна медицина» будівництво Самчиківської та Красноставської АЗПСМ триває з жовтня 2019 року, введення їх в експлуатацію планується в липні цього року.

Крім того, ще один автомобіль Renault DUSTER dCi 110 4WD сьогодні був переданий медпрацівникам Клубівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.


1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації