У Старокостянтинові відкрили ще одну амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Сьогодні в місті Старокостянтинові відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини, в одному з мікрорайонів міста. Розділити цей приємний момент з мешканцями Старокостянтинова завітав голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.


1

Очільник адміністрації привітав містян із цим святом та наголосив, що це дійсно свято, коли відкривається новий дитячий садочок, школа або лікувальний заклад.

“Сьогодні ми стаємо свідком того, як медицина стає доступнішою для понад двох з половиною тисяч мешканців міста, які зможуть отримати якісну та доступну медичну допомогу біля свого дому. Тут  працюватимуть кваліфіковані лікарі, які будуть отримувати гідну заробітну плату, адже досвід показав, що медична реформа первинної ланки є вдалою. – зауважив Дмитро Габінет. – А ще будівництво цієї амбулаторії є прикладом ефективної співпраці держави та місцевого самоврядування в рамках реалізації ініціатив Президента України Володимира Зеленського щодо наближення медичних послуг до пацієнта.”

Голова ОДА побажав усім мешканцям Старокостянтинова та усім жителям Хмельницької області мирного неба та міцного здоров’я і висловив упевненість спільними зусиллями ми побудуємо гарну квітучу Українську державу, де Хмельниччина буде займати найкращі передові позиції, та буде областю, в якій хочеться жити та працювати.

На реконструкцію амбулаторії витрачено майже 3,5 млн.грн. з бюджету міста. Також закуплено нове медичне обладнання відповідно до табелю оснащення, який затверджено МОЗ України. Обслуговувати амбулаторія буде як мешканців Старокостянтинова так і мешканців навколишніх сіл, оскільки завдяки медичній реформі, що дозволяє вільно обирати сімейного лікаря, багато жителів району уклали декларації саме з лікарями міських амбулаторій. Приймати пацієнтів буде двоє досвідчених сімейних лікарів.

Загалом це 14 амбулаторія в районі, 6 амбулаторія у місті та вже 3, яка була капітально відремонтована за останній час у Старокостянтинові.


1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації