На Полонщині відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини

23 жовтня, у рамках реалізації державної програми «Доступна медицина», у с. Котелянка Полонського району відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Привітати місцевих жителів з цією важливою подією завітали представники обласної та районної влади, ОТГ, місцеві жителі.

Новозбудована амбулаторія дозволить створити належні умови для якісного медичного обслуговування жителів сіл Котелянка, Любомирка, Прислуч та Колосіївка загальною чисельністю 1563 особи. Амбулаторія забезпечена усім необхідним відповідно до табелю оснащення, затвердженого МОЗ. Тут є електрокардіограф, гематологічний аналізатор, експрес-тести на тропонін, вірусні гепатити В і С, ВІЛ-СНІД та вагітність, отоофтальмоскопи, пульсоксиметри, піксометри, глюкометри, ноутбуки та МФП, а також забезпечено доступ до високошвидкісного Інтернету для надання телемедичних послуг.

Передбачено також житло для сімейного лікаря та новий повнопривідний автомобіль «Renault» 2018 року випуску. Медичну допомогу надаватимуть сімейний лікар та дві сімейних медичні сестри. В сучасній будівлі є кабінет лікаря, лабораторія, маніпуляційна, кабінети щеплень і здорової дитини.

Загальна кошторисна вартість об’єкту – 8057,221 тис. грн. На будівництво спрямовано 7251,501 тис. грн з державного бюджету та 805,72 тис. грн. співфінансування з бюджету ОТГ.

Головним розпорядником коштів виступив Департамент розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА, замовником – ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”, підрядником будівництва – ТОВ «ХАРДІФАСТ» (м.Київ).


1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації