В області запрацювала 29 амбулаторія, збудована за програмою “Доступна медицина”

20 листопада у с. Розсоша відбулося урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Це вже 29 такий заклад, що з’явився в області в рамках реалізації державної програми “Доступна медицина”, яка покликана покращити рівень медичного обслуговування мешканців сільської місцевості.


1

Амбулаторія буде обслуговувати 2300 жителів Розсошанської ОТГ, зокрема сіл Розсоша, Нижчі Вовківці, Вищі Вовківці, ст. Скібнево та хутору Корчунок. Працюватимуть тут сімейний лікар і дві медсестри.

Загальна вартість проєкту склала майже 8,2 млн грн, з яких  7,4 млн грн профінансовано за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток сільської медицини, а 819,87 тис грн виділила в рамках співфінансування Розсошанська об’єднана громада. За ці кошти не лише збудовано приміщення амбулаторії, а й підведені інженерні мережі та високоякісний інтернет. Також для закладу закуплено все необхідне обладнання, відповідно до табелю оснащення МОЗ, комп’ютерну техніку, комплект телемедичного обладнання, яке дасть змогу консультуватися з вузькими спеціалістами з медичних закладів вторинного та третинного рівня. Окрім того, в амбулаторії передбачене окреме житло для сімейного лікаря, а службовий автомобіль Renault DUSTER дозволить лікарю виїжджати до пацієнтів віддалених сіл та надавати допомогу пацієнтам, що не в змозі самостійно прийти до амбулаторії.

Замовником будівництва проекту є ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника», головним розпорядником коштів – Департамент розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства Хмельницької ОДА, роботи виконувало ТОВ «ТЕХНОБУД КОНСТРУКТИВ».


1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації