Ізяславська ЦРЛ поповнилась новим санітарним автомобілем та сучасним медичним обладнанням

Приємно відзначити, що в ці різдвяні та передноворічні дні, коли малі діти і дорослі чекають чудес – спільні зусилля різних гілок влади та благодійників роблять мрії реальністю.

Так, за сприяння народного депутата України Олени Копанчук, за рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам для соціально-економічного розвитку територій для КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» було придбано спеціалізований санітарний автомобіль екстреної (швидкої) допомоги на базі FIAT Dolbo А1 XL Professional вартістю 1,198 млн.грн. До комплектації автомобіля входять: ноші-каталка F-2 Monoblok, крісло для евакуації S 242, ноші з нетканого матеріалу Transfer Sheet UK, дефібрилятор-монітор Zoli AECPLUS, кисневий балон з редуктором, ручний портативний прилад відсмоктування, сумка для невідкладної допомоги та інше. 17 грудня транспортний засіб прибув до районної лікарні, де забезпечуватиме транспортування хворих у комфортних умовах.

Отримала в цей день Ізяславська ЦРЛ і два нових апарати штучної вентиляції легень ЮВЕНТ-Т на загальну суму 1,284 млн.грн. Кошти на їх придбання було виділено районним бюджетом.

Крім того, за рахунок коштів обласного бюджету для лікарні було придбано три нових кисневих концентратори MEDIKAL OXYGENCONCENTRATORS. На їх придбання було витрачено 165 тис. грн.


1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації