У Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги у ІІ світовій війні

8 та 9 травня у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни провели урочистості. Присвятили їх Дню пам’яті та примирення та 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На урочисті збори запросили пацієнтів, котрі проходять лікування у цьому закладі.

В актовій залі ХОГВВ учасників святкових заходів привітали заступник голови Хмельницької обласної ради Валерій Лесков, головний лікар Оксана Бочкарьова, голова Хмельницької обласної ради Організації ветеранів України Володимир Купратий, голова Хмельницької обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Микола Приступа, голова Хмельницької міської спілки воїнів-інтернаціоналістів Юрій Випірайленко. Ветеранів ІІ світової війни, які в цей період проходять лікування у госпіталі, привітали квітами. Не зрадили і щорічній традиції організовувати польову кухню. Її влаштували кухарі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни спільно з представниками Хмельницької обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

Святкового настрою гостям свята додав концерт народного ансамблю музики та пісні «Ретро» Хмельницького міського культурного центру «Ветеран» під керівництвом Михайла Люшні та виступ вокального ансамблю «Гринівчанка» (с. Лісові Гринівці).


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1 1
1 1
1