У Славуті запрацювало оновлене інфекційне відділення

3 лютого в Славуті після капітального ремонту запрацювало інфекційне відділення КП «Славутська міська лікарня ім. Ф.М.Михайлова». Ця подія є дуже важливою для мешканців не лише міста, а й довколишніх громад. Саме ця лікарня однією із перших взяла на себе місію порятунку хворих на COVID-19 з частини північного регіону області, а згодом тут отримували допомогу хворі з коронавірусом, що потребували проведення процедури гемодіалізу, чи не з усіх куточків Хмельниччини.


1

Питання ремонту приміщення лікарні постало вже давно. Минулого року вдалося відремонтувати першу частину будівлі, а от ремонт другої частини завершився тільки зараз. Дуже знаково та показово те, що фінансування цих робіт було здійснено з різних джерел: це і кошти державного бюджету у вигляді субвенцій, і кошти бюджетів місцевих громад, і кошти соціально відповідального бізнесу. Саме завдяки такій співпраці вдалося реалізувати задумане та покращити умови надання медичної допомоги в інфекційному відділенні.


1

Аби продемонструвати результат спільної роботи, керівництво лікарні запросило до огляду відділення представників обласної та районної влади, голів місцевих громад, меценатів, які допомагали з ремонтом та облаштуванням відділення. До огляду оновленого приміщення долучився і заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв.


1

За словами керівника КП «Славутська міська лікарня ім Ф. М. Михайлова» Леоніда Радзивілюка, наразі відділення може прийняти чотири десятки хворих. Гостям продемонстрували сучасні палати, боксовані приміщення, нове обладнання, які дозволять лікувати пацієнтів з дотриманням усіх стандартів надання медичної допомоги.

Як зауважав Володимир Юр’єв, це відділення є зразком того, як має вибудовуватися співпраця органів влади, депутатського корпусу, місцевого самоврядування, соціально відповідального бізнесу задля реалізації єдиної мети: покращення рівня життя для мешканців краю. Він висловив щиру подяку очільникам міста і району, депутатам, головам ОТГ та  усім, хто долучився до цієї важливої справи, за приклад справжньої командної роботи,  та зазначив, що головне завдання на сьогодні – створення простору,  який дозволить фахівцям виконувати свої функції.


1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації