Хмельниччина отримала чергову партію вакцин від COVID-19

Вакцинація від COVID-19 на Хмельниччині триває, і вже майже 19,5 тисяч мешканців області отримали першу дозу вакцини від COVID-19. Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.

Як зазначає посадовець, наші медики проводять цю роботу планомірно і лише за минулий тиждень щепили 3862 людини.

“Ми продовжуємо отримувати нові партії вакцин. Чергова партія їх сьогодні прибула на обласну базу спецмедпостачання. Доставлено 1170 доз вакцини Comirnaty виробництва Pfizer -BioNTech та 11400 доз вакцини AstraZeneca-SKBio виробництва Південної Кореї,” – інформує очільник ОДА.

Як і передбачалося, вакциною Comirnaty проводиться щеплення підопічних закладів соціальної сфери та їх працівників, а також працівників ДСНС. У зв’язку з необхідністю дотримання особливих умов зберігання, вакцина надходить до нас раз на тиждень. Наразі використано вже 1050 доз.

Вакциною AstraZeneca-SKBio будуть щеплювати громадян віком 65+. Залишкові дози будуть використані для повторної вакцинації тих мешканців області, що отримали вакцину CoviShield (використано 17516 доз).

Також триває вакцинація представників маломобільних груп, освітян, залучених до проведення ЗНО, представників Нацполіції та ДСНС вакциною CoronaVac виробництва Sinovac-Biotech (використано 908 доз).

Сергій Гамалій подякував усім медпрацівникам, які залучені до проведення вакцинації, та зауважив, що саме завдяки їх роботі ми робимо впевнені кроки до нашої мети: повернення до нормального ритму життя – без масок, дистанцій та карантину.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації