На Хмельниччині готуються до ревакцинації осіб, щеплених вакциною AstraZeneca/Covishield

У травні частина людей, які щепились першою дозою вакцини AstraZeneca/Covishield проти COVID-19, почнуть отримувати 2-гу дозу (через 12 тижнів після першого щеплення). Як повідомляють у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, цього місяця в Хмельницькій області планується ревакцинувати 60 осіб, які були щеплені у період з 25 лютого по 1 березня. Для цього зарезервовано відповідну кількість доз вакцини AstraZeneca-SKBio. Загалом в області є в наявності ще близько 2 тисяч доз такої вакцини.

Міністерство охорони здоров’я звертає увагу, що вакцини AstraZeneca-SKBio та AstraZeneca/Covishield мають однаковий склад і технологію виробництва. Тому якщо людина отримала першу дозу вакциною Covishield, то друга доза може бути AstraZeneca-SKBio. Люди, які вакцинувались залишковими дозами або як публічні особи, також гарантовано будуть вчасно щеплені проти COVID-19 2-ю дозою.

Також вчора область отримала чергову партію вакцини Comirnaty Pfizer-BioNTech у кількості 1170 доз, і відсьогодні на Хмельниччині розпочалася ревакцинація осіб, що були щеплені першою дозою саме цієї вакцини.

Окрім того, в області триває вакцинація від COVID-19 вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech. Наразі наявно понад 3700 доз.

Загалом станом на 14 травня в області вакциновано 30669 осіб, з них 46 вже щеплені двічі.


1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації