Голова ОДА Сергій Гамалій відвідав Кам’янець-Подільську міську лікарню

25 травня голова адміністрації Сергій Гамалій спільно з міським головою Михайлом Посітком відвідали приймальне відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні, де в рамках президентської програми «Велике будівництво» здійснювалася реконструкція і переоснащення приймального відділення для реорганізації його у відділення екстреної медичної допомоги.

Посадовці оглянули виконані роботи і встановлене обладнання та поцікавилися, коли відділення зможе надавати повний спектр послуг. За словами в.о. директора КНП «Кам’янець-Подільська міська лікарня» Тетяни Дідич, на сьогодні всі будівельні, а також пусконалагоджувальні роботи щодо найбільш дороговартісного обладнання – комп’ютерного томографа виробництва Siemens – виконані. У приміщенні облаштовано дві оглядові кімнати, вбиральні, кімнату медсестри, ізолятор, маніпуляційні кабінети, санпропускник.

Наступний крок, додала директорка, встановлення фахівцями фірми Siemens спеціальної комп’ютерної програми для обробки інформації, отриманої після діагностики пацієнтів, а також навчання спеціалістів міської лікарні для роботи за цим апаратом.