У Департаменті охорони здоров’я провели засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

7 червня у конференц-залі Департаменту охорони здоров'я Хмельницької ОДА відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Головувала на нараді начальник відділу моніторингу та розвитку охорони здоров'я Управління організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги Департаменту охорони здоров’я Лілія Демчук.

Під час наради присутні обговорили ряд питань. Зокрема, головний лікар Хмельницького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом Олександр Касяндрук повідомив про покращення роботи з питань тестування на ВІЛ населення області, яке здійснюють спеціалісти закладів ПМСД з метою раннього виявлення ВІЛ-інфекції.

Президент ГО «Хмельницька Асоціація громадського здоров'я «Вікторія» Лариса Висоцька та піар-менеджер Хмельницького обласного відділення ВБО людей, що живуть з ВІЛ, Вікторія Таран проаналізували роботу неурядових організацій щодо результатів реалізації проектів грантів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у Хмельницькій області впродовж 2017 року - І півріччя 2018 року.

Про організацію роботи закладів загально-лікувальної мережі з раннього виявлення туберкульозу серед дитячого населення області доповідала головний позаштатний спеціаліст ДОЗ, лікар-фтизіопедіатр Хмельницького обласного протитуберкульозного диспансеру Світлана Гейващук.

Про затвердження Плану роботи обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2018 рік поінформувала секретар обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Людмила Столярчук.

За результатами обговорення питань порядку денного обласна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу ухвалила відповідні рішення, які будуть розміщені на офіційному сайті ДОЗ ОДА.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1